Pullderm Cilt Bakım Kremleri ile Cildiniz Yenilensin!

Pullderm Cilt Bakım Kremleri ile Cildiniz Yenilensin! 

Pullderm Cilt Bakım Kremleri ile Cildiniz Yenilensin! 

Titizlikle hazırlanan ve 1.sınıf malzemeler kullanarak üretilen Pullderm bakım ürünleri, cilt bakımının etkisini gözle görülür şekilde artırmada sizlere destek olur. Klasik cilt bakım ürünlerinin aksine cildin yapısını koruyan, bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlayan, doğal ve dermatolojik içeriklerle zenginleştirilmiş ürünleri bünyesinde barındıran Pullderm ile tanışmanızın tam vakti. Gelin, seçkin güzellik ve estetik merkezlerinin yer verdiği Pullderm cilt bakım ürünlerini  birlikte daha detaylı inceleyelim. 

Pullderm Aydınlık Efekli Krem 

İçeriğinde bulunan Dermawhite ve Actiwhite içerikler sayesinde melanin oluşumunu inhibe ederek lekelere karşı savaşır ve cildinizde bölgesel aydınlatma sağlar. Düzenli kullanıldığı takdirde ciltteki lekelenmeyi durdurur ve cildin onarılmasına destek olur. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde güneş ışınlarının yanı sıra, ciltteki leke ve yaşlılık lekelerini büyük bir oranla arttırıcı etkisi bulunan mavi ışınlara karşı da koruma kalkanı görevi görür. 

Pullderm Sakinleştirici Skin Calming Krem

İçeriğindeki yoğun Pantenol sayesinde ciltte ani sakinleşme sağlar. Epilasyon, dermapen ve güneş sonrası olarak kullanılabilir.  Skin calming kremin öne çıkan özelliklerinden bazıları;

  • Güneş yanıklarını geçirir,
  • Su bazlı vücut nemlendirme sağlar,
  • Yoğun hasar gören bölgede sakinleştirme sağlar.

Pullderm Göz Kremi

Son nesil jel krem içeriğinde bulunan Q10 ile göz çevresindeki hücrelere enerji verir. Bu sayede koruyucu olan antioksidanlar güçlenir ve göz çevresindeki çizgilerin yok edilmesini sağlar.  Sodyum hyaluronate sayesinde de ani gerilme hissi verir. Bitkisel botoks ile de pürüzsüz bir görünüm sağlanır. Göz çevresindeki çizgilerin yok olmasını sağlar.

Pullderm Yüksek Korumalı Güneş Kremi

Cildinizde bulunan gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltan ve aynı zamanda zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan bir makyaj bazıdır. Yağsız ve hafif jel formuna sahiptir ve nanoteknoloji sayesinde çok hızlı bir emilim sağlar. Pullderm yüksek korumalı güneş kreminin içeriğinde parfüm, parafin, paraben vazelin ve silikon gibi cilde zarar verecek bileşenler yer almamaktadır. 

Pullderm Hassas Yatıştırıcı Krem 

İnce emülsiyon yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda çevresel faktörlerden korur. Düzenli kullanımda cildin rahatlamasına destek olarak cildi ışıltılı ve nemli bir görünüme kavuşturulur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart