Ja Yeon Mapping Green Tea Essence Sheet Mask

Elastikiyet ve nem sağlar. Yeşil çay, ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatan yaşlanma karşıtı ve antioksidan faydalara sahiptir. Aknelerin giderilmesi ve gözeneklerin küçültülmesini sağlar.

Ja Yeon Mapping Aloe Essence Mask

Aloe Vera’nın nemlendirme, sıkılaştırma, arındırma özelliği bulunmaktadır. Zengin C Vitamini, E ve beta karoten, cilde etkileyici bir beslenme sağlayarak yaşlanma karşıtı özellikler sağlar. Aknenin neden olduğu cilt iltihabını azaltır. Hassas ve kuru ciltler için idealdir. 

Ja Yeon Mapping Collagen Essence Mask

Kolajen cildin nem ve elastikiyet dengesini sağlar. Cildin elastikiyet dengesini sağlayarak kırışıklıkların oluşmasını engeller. Hassas ve olgun ciltler için idealdir.

Ja Yeon Mapping Red Ginseng Essence Mask

Ja Yeon Mapping Red Ginseng Anti-inflamatuar Maske cilt yaşlanmasını önler ve cildinizi aydınlatır. Ginseng maskesindeki vitamin, mineral ve antioksidan kombinasyonları, göz şişkinliğini azaltmaya ve göz altı morluklarını hafifletmeye iyi gelir.

Ja Yeon Mapping Sanil Essence Mask

Ja Yeon Mapping Salyangoz Yaşlanma Karşıtı Maske, koyu lekeleri ve kırışıklıkları gidermek için formüle edilmiştir. Salyangoz Salgısı Filtratı, Witch Hazel Suyu ve Portulaca Oleracea Özü karışımı, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart