Pullderm, özel kişisel cilt bakım ürünlerimizi geliştirirken temel hedefimiz, doğanın mucizevi onarıcı gücü sayesinde doğal güzelliğin arttırılmasıdır. Bu amaçla cilt bakım serimiz, özel laboratuvarlarımızda üretilmeye başladı. Alman üreticisi BASF’den tedarik edilen son teknoloji aktif içeriklere sahip olan cilt bakım serimiz %90 bitkiseldir. Cilt PH’ ına uyumluluğu sayesinde hassas ciltlerde dahi kullanıma uygun özel seriler içerir. Farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeler ve katkı maddelerinin insan sağılığına zararından dolayı, ürünlerimizin içerisindeki aktif maddelerin özenle seçilmesine dikkat edilerek ürünlerimiz çevre dostu olarak hazırlandı. Ürünlerimiz; petro kimyasallar, paraben, parafin v.b. aktif içerik barındırmaz. Kapsamlı cilt bakım ürün yelpazemiz ile temel cilt bakımında ihtiyaç duyacağımız; Anti-Aging (yaşlanma karşıtı), yağlı-akneli ve hassas ciltlere özel tüm bakımları yapabilme imkânı sunar.

Akneli Ciltler İçin Anti-Aging Seri / Clinical Anti-Aging For Mature Skin

İçeriğindeki özel bitkisel aktif içerikler (söğüt ağacı kabuğu, çay ağacı yağı) sayesinde, ciltteki sebum üretimi dengeleyerek parlamayı önler ve akne oluşumunu azaltır. İçeriğindeki anti bakteriyel özelliğe sahip %100 bitkisel salisilik asit sayesinde ise, cildiniz arınırken gözeneklerin görünümünde gözle görünür azalma sağlar. Temizleme jeli ve tonik ile arınan ve matlaşması sağlanan cilt, bakım kremi ve maske ve siyah noktalardan, rahatsız edici izlerden kurtulur..

Temizleme Jeli / Cleanser Gel

Yağ kontrolü sağlayan formülündeki çay ağacı sayesinde yağlı ve akneli ciltler için derinlemesine temizlik sağlamaya yardımcı olur. Parlak görünümü önleye yardımcı olur. Cildi kurutmadan canlı ve taze bir his yaratır.

Tonik / Tonic

Arındırıcı tonik, fazla sebumu temizler ve tıkanmış gözeneklerin
temizlenmesini sağlar. Cildi arındırır ve daha pürüzsüz, daha düzgün bir doku ve görünüm için gözeneklerin görünümünü iyileştirir.

acn-kabin_peeling-removebg-preview

ACN PEELING Akne Lekesi Karşıtı Arındırıcı Peeling

Peeling içeriğindeki mikro tanecikler ile cildi sebum fazlasından arındırır ve matlık sağlar. Dış etkenlerle oluşan ciltteki kirlenmeyi ve ölü hücreleri temizler. Tıkanık gözenekleri nazikçe kirden arındırır. Cildin yeniden nefes almasını sağlar, cilde tazelik kazandırır.

Adsız

ACN MASK Gözenek Sıkılaştırıcı Dengeleyici Maske

Akne problemi yaşayan ciltlerde sebum fazlasını emerek akne problemlerini azaltır. Ürün, siyah noktaları derinlemesine temizlerken akne lekelerinin giderilmesine
yardımcı olur. Gözenekleri temizler ve siyah noktaları azaltır. Kremsi dokusuyla, cildi derinlemesine temizler, arındırır.

acn-kabin_krem-removebg-preview

ACN  CREAM   Akne Lekesi Karşıtı Arındırıcı Krem

Bitkisel formülünde söğüt ağacı kabuğu özü bulunan bu hafif ve yağsız yapıdaki jel krem ciltteki sebum üretimini dengeler, gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar ve parlamayı önler. Cilde gün boyu mat ve canlı bir görünüm verir.

Tonik / Tonic

Arındırıcı tonik, fazla sebumu temizler ve tıkanmış gözeneklerin
temizlenmesini sağlar. Cildi arındırır ve daha pürüzsüz, daha düzgün bir doku ve görünüm için gözeneklerin görünümünü iyileştirir.

Temizleme Jeli / Cleanser Gel

Yağ kontrolü sağlayan formülündeki çay ağacı sayesinde yağlı ve akneli ciltler için derinlemesine temizlik sağlar. Parlak görünümü önlemeye yardımcı olur. Cildi kurutmadan canlı ve taze bir his yaratır.

ACN Day Care Cream Moisturizer

Bitkisel formülünde söğüt ağacı özü bulunan bu krem ciltte fazla sebum üretimini dengeler ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Ciltte parlamayı engeller ve daha mat bir görünüm sağlar. Son teknolojik formül sayesinde 30 spf koruma faktörü içerir.

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart