Pullderm, özel kişisel cilt bakım ürünlerimizi geliştirirken temel hedefimiz, doğanın mucizevi onarıcı gücü sayesinde doğal güzelliğin arttırılmasıdır. Bu amaçla cilt bakım serimiz, özel laboratuvarlarımızda üretilmeye başladı. Alman üreticisi BASF’den tedarik edilen son teknoloji aktif içeriklere sahip olan cilt bakım serimiz %90 bitkiseldir. Cilt PH’ ına uyumluluğu sayesinde hassas ciltlerde dahi kullanıma uygun özel seriler içerir. Farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeler ve katkı maddelerinin insan sağılığına zararından dolayı, ürünlerimizin içerisindeki aktif maddelerin özenle seçilmesine dikkat edilerek ürünlerimiz çevre dostu olarak hazırlandı. Ürünlerimiz; petro kimyasallar, paraben, parafin v.b. aktif içerik barındırmaz. Kapsamlı cilt bakım ürün yelpazemiz ile temel cilt bakımında ihtiyaç duyacağımız; Anti-Aging (yaşlanma karşıtı), yağlı-akneli ve hassas ciltlere özel tüm bakımları yapabilme imkânı sunar.

Olgun Ciltler İçin Anti-Aging Seri / Clinical Anti-Aging For Mature Skin

İçeriğinde hidrolize edilmiş saf kolajen sayesinde, kolejen üretimini arttırarak ince çizgiler ve kırışıklıkları azaltır. Geleneksel Çin
tıbbında kullanılan çok faydalı Konjac bitkisinin içeriğindeki antioksidanlar ve peptidler sayesinde yaşlanmayı tersine çevirerek
olgun cildi gençleştirir, oksidatif yaşlanmayı engeller ve cildin sağlıklı, genç bir ışıltı ve esneklik kazanmasını sağlar. Paraben içermez.

Temizleme Jeli / Cleanser Gel

Eşsiz dokusu sayesinde makyajı temizler ve derin tıkanmış gözenekleri kirden arındırır. Cildi temizlerken yumuşatır ve dengeler.

Tonik / Tonic

İçeriğindeki defne özü sayesinde cildi temizler, yeniler ve canlandırır. Biberiye özü sayesinde dolaşımı hızlandırır. Daha yumuşak, pürüzsüz, daha fazla nemlenmiş bir cilt görünümüne kavuşturur.

mgc-peeling-removebg-preview (1)

MAGICAGE PEELING Anti-Age Arındırıcı 

İçeriğindeki mikro granüller sayesinde cildi nazikçe ve etkili bir şekilde yeniler.
Sağlıklı ve canlı bir görünüm için cildi pürüzsüzleştirir, yumuşatır. İçeriğindeki
Shea Butter sayesinde aynı zamanda cildi nemlendirir

mgc-kabin_maske-removebg-preview

MAGICAGE MASK Anti-Age Hyalüron Maske

Hyaluronik asit maskesi, tamamen doğal yollardan cildin dolgun görünmesini
sağlar. Hyaluronik asit, elastin sentezini destekler, hücre yenilenmesine
yardımcı olarak cilde dolgunluk kazandırır.

mgc-kabin_krem-removebg-preview

MAGICAGE CREAM Anti-Age Hyalüron Krem / Cream

Hyalüronik asit içeriği sayesinde daha sıkı ve daha esnek bir cilt için kolajen ve elastin üretilmesini sağlar. Kolajen kırışıklık derinliğini azaltmaya ve cilt tonunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Tonik / Tonic

Magicage Serisinin Cleanser Gel uygulamasından sonra normal ciltler üzerindeki etkisini en iyi şekilde gösterir. Ciltte yer alan gözenekleri derinden temizlemesinde büyük etkisi vardır. Ayrıca dolaşımı hızlandırmasını sağlayan; Defne ekstresi, Biberiye özü, Aloe Barbadensis özü, Gliserin, deniz tuzu ile birleşen güçlü formülü ile cildi daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme erişmesini sağlar

Temizleme Jeli / Cleanser Gel

Magicage Serisinde yer alan normal ciltler için özel üretilmiş formülü ile Magicage Cleanser Gel, cildi makyaj ve çevresel etkilerden oluşan kirden arındırır. Eşsiz dokusu sayesinde yorgun ve yıpranmış cilde nem ve ışıltı kazandırır. Defne ekstresi, Koncaj bitkisi, ve Saf kolajen içermektedir.

Magicage Day Care Cream Moisturizer

Magicage ailesinin yeni üyesi Day Care Cream, son teknolojik formülü sayesinde 30 spf koruma faktörüne sahiptir. İçeriğinde bulunan Hyaluronic asit sayesinde daha sıkı bir cilt için gerekli olan kolajen ve elastin üretimini sağlar. Kırışıklığın derinliğini azaltmaya yardımcı olur. Yorgun ve yıpranmış ciltlerde de Koncaj bitkisi sayesinde yaşlı görünümü tam tersine çevirerek daha taze ve genç bir görünüm sağlar.

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart