Pullderm, özel kişisel cilt bakım ürünlerimizi geliştirirken temel hedefimiz, doğanın mucizevi onarıcı gücü sayesinde doğal güzelliğin arttırılmasıdır. Bu amaçla cilt bakım serimiz, özel laboratuvarlarımızda üretilmeye başladı. Alman üreticisi BASF’den tedarik edilen son teknoloji aktif içeriklere sahip olan cilt bakım serimiz %90 bitkiseldir. Cilt PH’ ına uyumluluğu sayesinde hassas ciltlerde dahi kullanıma uygun özel seriler içerir. Farklı özelliklere sahip sentetik hammaddeler ve katkı maddelerinin insan sağılığına zararından dolayı, ürünlerimizin içerisindeki aktif maddelerin özenle seçilmesine dikkat edilerek ürünlerimiz çevre dostu olarak hazırlandı. Ürünlerimiz; petro kimyasallar, paraben, parafin v.b. aktif içerik barındırmaz. Kapsamlı cilt bakım ürün yelpazemiz ile temel cilt bakımında ihtiyaç duyacağımız; Anti-Aging (yaşlanma karşıtı), yağlı-akneli ve hassas ciltlere özel tüm bakımları yapabilme imkânı sunar.

 Hassas Citler İçin Yatıştırıcı Seri / Clinical Soothing For Sensitive Skin

Hassas ciltler için geliştirilmiş özel seri cildi derinlemesine nemlendirirken aşırı cilt hassasiyetlerini anında yatıştırır. Sentetik koruyucu, renklendirici ve parfüm içermeyen bu seri hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Pullderm laboratuvarlarında geliştirilen aynısefa bitkisinin özünün yatıştırıcı etkisi sayesinde ciltte oluşan kızarıklık hissini önlemeye yardımcı olur. Hassas cilt serimizin özel aktif içeriği olan hidrolize edilmiş maya proteini sayesinde cildi dış etkenlere karşı güçlendirir ve ciltteki kolajen oluşumunu hızlandırır.

Temizleme Sütü / Cleanser Milk

Temizleme sütü hassas ciltleri güçlendirici etkisiyle cildi temizlerken dengeler ve yumuşatır. Ürünün eşsiz dokusu sayesinde derin tıkanmış gözenekleri kirden arındıran özelliği vardır. Hassas cildin dokusuna iyi bakar ve düzenli kullanım ile koruyucu etkisi uzun süre dayanmaktadır

Tonik / Tonic

Sensitive Tonik, Temizleme sütü uygulamasından sonra
kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan defne ekstresi sayesinde cildiyeniler ve tazeler. Biberiye sayesinde de dolaşımı hızlandırır. Dahayumuşak ve pürüzsüz bir görüntü sağlar.

sensitive_peeling-removebg-preview

SENSITIVE PEELING Hassas

İçeriğindeki sedef tanesinden elde edilen mikro granüller sayesinde cildi
nazikçe ve etkili bir şekilde yeniler. Ciltteki ölü hücrelerin atılımına yardımcı
olarak cildin kendini yenilemesini hızlandırır.

Sensitive_Maske-removebg-preview

SENSITIVE MASK Hassas Yatıştırıcı Maske

Cildi daha dayanıklı ve dış etkenlere karşı hazırlıklı hale getirmeye yardımcı olur.
Kızarıklık ve aşırı hassasiyet hissinin yatıştırılma- sına ve cildin ışıltısını yeniden
kazanmasına destek olur.

sensitive-kabin_krem-removebg-pr

SENSITIVE CREAM Hassas Yatıştırıcı Krem

İnce emülsiyon yapısı sayesinde cilt tarafından hızlıca emilir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda çevresel faktörlerden korur. Cildi rahatlatarak ışıltılı ve nemli bir görünüme kavuşturur.

Tonik / Tonic

Sensitive Tonik, Temizleme sütü uygulamasından sonra kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan defne ekstresi sayesinde cildi yeniler ve tazeler. Biberiye sayesinde de dolaşımı hızlandırır. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir görüntü sağlar

Temizleme Sütü / Cleanser Milk

Temizleme sütü hassas ciltleri güçlendirici etkisiyle cildi temizlerken dengeler ve yumuşatır. Ürün eşsiz dokusu ile derin tıkanmış gözenekleri kirden arındırır. Hassas cildin dokusuna iyi bakar ve düzenli kullanım ile koruyucu etkisi uzun süre devam eder

Sensitive Day Care Cream Moisturizer

Pullage Sensitive kremi ince yapısı sayesinde ciltte hızlı emilim gösterir. Ciltteki kızarıklığı yok ederken gün boyu nemli kalmasını sağlar. Cildin dış etkenlere karşı koruma mekanizmasını kuvvetlendirir. Son teknolojik formül sayesinde 30 spf koruma faktörü içerir.

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart