Dr.Algler Yosun Peeling

Cilt Bakımının Bilinmeyen Sırları: Dr. Algler Yosun Peeling

Cilt Bakımının Bilinmeyen Sırları: Dr. Algler Yosun Peeling

Dr.Algler Yosun peeling, cilt yüzeyinde bulunan leke, akne, çukur ya da gözenek gibi problemleri ortadan kaldırılması ve bunun beraberinde cilt altında bulunan akneye ya da lekeye sebep olan etkenlerin baskılanması gibi cilt bakımın önemli sorunlarında başarılı sonuçlar almanızı sağlayan cilt bakım ürünlerinden biridir. Dermatolojik onaylı Dr. Algler yosun peelingi profesyonel kullanımlar için güzellik merkezleri tarafından sıkça tercih edilen cilt bakım ürünleri arasındadır. Gelin Dr. Algler yosun peelingin cilt bakımına olan etkilerine daha yakından bakalım. 

Dr. Alger Yosun Peeling’in öne çıkan diğer özelliklerinden şu şekilde bahsedilebilir;

  • Bitkisel bileşenlerden oluşan yosun peeling, mineral açısından oldukça zengindir. İçeriğindeki zengin mineraller sayesinde cildinizi besler ve cildinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bu anlamda Dr. Algler yosun peeling ürünü cilt kalitenizi destekleyici ürünlerden biridir. 
  • Cildin nemini artırarak nem dengesinin korunmasına destek olur. Cildinizin nem ihtiyacını karşılayarak cildin daha sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşmasını sağlar. 
  • Dr. Algler yosun peeling tüm cilt tipleri için kullanılabilen bir bakım ürünüdür. 
  • Yosun peeling, detoks etkisi sayesinde cildi toksinlerden arındırılmasını sağlar.
  • Cildi yenilemek için doğal bir yöntemdir. Yosun peeling cildin ölü deriden arındırılmasına yardımcı olur. 

Yosun Peeling Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tüm cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi yosun peeling uygulaması sonrasında da bazı konulara dikkat etmelisiniz. 

Yosun peeling uygulamasının ardından cildin hassasiyete artabilir dolayasıyla cildin güneşin zararlı etkilerinden korunması oldukça önemli bir konudur. Cildinizi güneşten korumak için bu süreçte yüksek koruma sağlayan ve su bazlı güneş koruyucu ürünler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Buna ilaveten yosun peeling sonrasında yüzünüzü ovuşturmaktan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. 

Cildinizi arındırmak ve yenilemek için uygulanan yosun peeling işlemi sonrasında cildin nemlendirilmesi de yine üzerinde durulması gereken konulardan biridir. İşlem sonrasında hassaslaşan cildin tahriş olmasını önlemek için düzenli aralıklarla cildin nemlendirilmesi büyük öneme sahiptir. Yine işlem sonrasında cildin suya değdirilmesi ve makyaj yapılması önerilmemektedir. 

Cosme Core web sitemizde yer alan güzellik ürünlerimizin tamamını detaylıca inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri güzellik merkezlerine sipariş edebilirsiniz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik Salonlarının tercihi ünlü markalar ile çalışmak için bizlerle iletişime geçin.

+90 539 272 33 95

info@cosmecore.com

Kurumsal
Sosyal Medya

Tüm Haklar Saklıdır @Cosmecore | Tasarım : Dijital Gen

X
Add to cart